Amaya Pokerstars postavlja nov rekord

Ocene in mnenja o pokrih. Prosimo, da pišete čimbolj preverjene informacije.

Amaya Pokerstars postavlja nov rekord

OdgovorNapisal/-a Haris Tilton » 24 mar 2016, 10:50

Kaj se dogaja s Pokerstars, ali kot je zadnje čase večkrat poimenovan Amayastars? Pogoste spremembe se kar vrstijo, vsaka naleti na negativne odzive. Kar se cene delnice tiče, je poskočila ko so managerji objavili zanimanje o odkupu podjetja, vendar ker se nič ni zgodilo od takrat naprej je počasi stagnirala. Dokler nismo prebrali novice: Pokerstars je naredil revizijo cen. Po domače, dvignili so rake: Po novem je rake-an rebuy in addon, višji rake pri Spin&go, višji rake pri hyper turbo turnirjih, veliko višji rake za HU igro. V zadnjih dveh mesecih so bile odstranjene običajne heads up mize (zdaj so le še zoom HU mize), odstanjene so deep ante up mize. Razlog se mi zdi očiten, kjer imajo dobri igralci veliko prednost pred slabimi, Amaya po novem najraje ukine igro. V zadnjem četrtletju so pri pokerstars naredili minus (pred tem je bil profit stabilen pri nekje milijon $ na dan), tako da te spremembe niso tako presenetljive. Zanimiv pogled na graf delnice v zadnjem letu:

Slika

Zadnja krivulja dol se je zgodila v času objave dviga cen, še malo in vrednost bo rekordna, žal v negativnem smislu.

Kot vsako (ne)racionalno bitje sem začel manjšati moj bankroll na amayastarsih (sicer tudi že pred tem) in 2 dni nazaj dobim sledeče sporočilo:

Hello xxx,

Thank you for your email.

We inform you that due to the cumulative amount that you have cashed out in the last 30 days, which includes your transfers to FullTilt your cashout request has been rejected.

This is because we do not have the required documentation on file for you to process your most recent request.

For this reason, we advise that you provide the below listed documents at your earliest convenience. Once your documents have been received
and accepted, we will notify you accordingly via email so that you may then resubmit your cashout request.

- A clear copy of your government-issued photo ID (e.g. Passport, Driving License, Citizen-Card)

- A copy of a recent utility bill clearly showing your full name, current address and statement date (no older than 3 months). In lieu of a utility bill, we will accept a landline phone bill or bank statement which includes your full name, current address and statement date. Please note, we will not be able to accept personal letters. If you only receive online statements, you are welcome to send a screen shot of your statement. Please make sure that your bank account number (at least last 4 digits), name of account holder, mailing address (paper statements) and bank's URL (online statements) are visible on the statement.

Kaj to pomeni? Nisem prepričan ali sem naredil cash out v zadnjih 30 dnevih, ampak tole je novost. Spomnim se še na modela iz zavarovalnice, ki sem ga včeraj slučajno slišal govoriti o skrillu in kako bo naša davčna začela obdavčevati vse prihodke od tam, pa ima tudi to smisel. Na srečo sem v zadnjih mesecih začel delati na prekvalifikaciji in poker igram vedno manj. Vseeno pa težko gledam kako se stvari spreminjajo na slabše. Še malo in glede na delnico rekordno slabše.
Our brains have evolved to get us out of the rain, find where barriers are, and keep us from getting killed. Our brains did not evolve to help us grasp really large numbers or to look at things in a hundred thousand dimentions.
Ronald Graham
Uporabniški avatar
Haris Tilton
Ustanovitelj

Re: Amaya Pokerstars postavlja nov rekord

OdgovorNapisal/-a Haris Tilton » 26 mar 2016, 10:36

Očitno sem se malo zmotil in zadnji padec ni povezan z dvigom cen. Žal je bolj verjetno, da je cena delnice Amaya padla, zaradi obtožbe kanadskih oblasti proti petim glavnim direktorjem. Obtoženi so notranjega trgovanja z informacijami v času ko so kupovali Pokerstars. :pomocc
Our brains have evolved to get us out of the rain, find where barriers are, and keep us from getting killed. Our brains did not evolve to help us grasp really large numbers or to look at things in a hundred thousand dimentions.
Ronald Graham
Uporabniški avatar
Haris Tilton
Ustanovitelj

Vrni se na Opisi poker igralnic

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov